Teraz jest Pn, 18 listopada 2019, 15:53

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 422 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 ... 29  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: So, 23 listopada 2013, 17:45 
KSP JURA

Jutro się™ nie wybieramy na kanion. Jakaś pier......a menda ukradła drugą ławkę od kompletu ogrodowego Sławka :evil: . Ten naród jest podły do granic możliwości. Pozostałe ławki z OSiR'u trzeba pomazać spray'ami - to może okoliczni nie zabiorą ich do ogrodu - najwyżej tylko spalą na opał :cry: .

Offline Zobacz profil  

Tytuł:
PostNapisane: So, 23 listopada 2013, 17:48 
KSP JURA

No i postrzelaliśmy. Było pochmurno, ale nie padało i co najważniejsze prawie bezwietrznie.
Ja na spokojnie (bez wiatru) przestrzelałem dystans powyżej 40m. Niestety pewne poprawki na wieży odległości okazały się™ niezbędne, a i pomiar odległości na kole robiony w mocnym słońcu latem - dzisiaj (i tym samym w Krakowie na MP) nie był zbyt precyzyjny - brakowało w sposób nieliniowy 2-3 m na maksymalnym dystansie. Wieżę opiszę na nowo, a na kole będę brał poprawki w pamięci jak w Dzierżnie będzie pochmurno i ciemno :-) .

Paweł jak zwykle porozkładał i poskładał swój karabinek, a Jola zwyczajowo skupiła się™ na treningu postawy stojącej niepodpartej.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Offline Zobacz profil  

Tytuł:
PostNapisane: N, 24 listopada 2013, 20:52 

Byliśmy z Adrianem na Kanionie. Rozbiliśmy "obóz" pod skarpą z bukłaczkiem. Mgła i lekka mżawka. No ale jak już przybyliśmy to postrzelamy.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Okazało się™, że dobrze wykombinowałem poprawki na MM w Krakowie. :mrgreen:

Przy okazji znaleźliśmy to:

Obrazek

Ciekawe kto to zostawił :-P

Offline Zobacz profil  

Tytuł:
PostNapisane: N, 24 listopada 2013, 21:09 
KSP JURA

Te znaleziska są cenne, ale my podczas ostatniego (dwa tygodnie temu) rozkładania figurek w okolicach patelni znaleźliśmy dwie figurki wiszące grzecznie na drzewach.

Offline Zobacz profil  

Tytuł:
PostNapisane: N, 24 listopada 2013, 21:18 

Wygląda na to, że trzeba zrobić rekonesans na kanionie może coś się™ jeszcze znajdzie. :mrgreen:

Inna sprawa, że chyba trzeba liczyć po zawodach sprzęt. Inwentaryzacja przy okazji przeprowadzki sprzętu wykazały, że sporo się™ zawieruszyło.

Offline Zobacz profil  

Tytuł:
PostNapisane: N, 24 listopada 2013, 21:22 
KSP JURA

Bonzoo napisał(a):
Inna sprawa, że chyba trzeba liczyć po zawodach sprzęt.

Piękna teoria i chyba żywcem wzięta z sali operacyjnej. jakoś nie widzę tego liczenia w amoku zbierania toru i zorientowania się™ ile sprzętu leżakowało w skrzynkach jako pozostały po rozstawianiu toru.

Offline Zobacz profil  

Tytuł:
PostNapisane: N, 24 listopada 2013, 23:11 

Może to i piękna teoria ale ...również kwestia planowania :-P Spróbuję przypilnować tego tematu następnym razem. :mrgreen:

Offline Zobacz profil  

Tytuł:
PostNapisane: Pn, 25 listopada 2013, 10:52 
KSP JURA

Znalezione na drzewach figurki moze jeszcze nie pokazywaly w 100%, ze na Kanionie bardzo nie kradna, choc w sumie tylko jedna z nich byla wybitnie na widoku. Jednak zostawienie w taki bezceremonialny sposob palika i dwoch sznurkow (z doswiadczenia wiemy, ze przedstawiaja soba wartosc, patrz wyrwane metalowe obsadki dla drewnianych palow pod figurki na glownej lace oraz czesto ginace sznurki) juz mi na to wskazuja... Przynajmniej w tamtym miejscu widac, ze malo kto tam zaglada.

Offline Zobacz profil  

Tytuł:
PostNapisane: So, 21 grudnia 2013, 18:58 

Dzisiaj Kanion przyprószony śniegiem wyglądał fantastycznie:

[center]Obrazek

Obrazek

Obrazek [/center]

Jak zwykle "wcale" nie wiało :-P Spontaniczny wypad na plenerowe strzelanie potwierdził moja tezę, że choćbym rąbał waltherem drzewo, zero stoi jak zamurowane. Dreptając na strzelnicę z samochodu wywinąłem orła i futerał pojechał sobie pare metrów po kamieniach. Ale karabinkowi to najwidoczniej wcale nie zaszkodziło.

Jak już byłem postanowiłem nadać naszej strzelnicy:

[center]Obrazek [/center]

odrobinę świątecznego charakteru:

[center]Obrazek [/center]

Jak będzie więcej śniegu trzeba będzie ulepić bałwana :-P

Offline Zobacz profil  

Tytuł:
PostNapisane: N, 22 grudnia 2013, 17:04 
KSP JURA

Byliśmy z Pawłem dzisiaj na Kanionie. Na zdjęciach ta choinka tak jakby większa niż realu. :-P , ale wygląda na to, że jeszcze rdzenni mieszkańcy się™ tam nie zakręcili i wszystkie ozdoby na swoim miejscu. :-D

Offline Zobacz profil  

Tytuł:
PostNapisane: Śr, 25 grudnia 2013, 18:32 
KSP JURA

Mieliśmy się™ wybrać dzisiaj w południe z Pawłem na kanion, ale pomimo pięknego słońca wiejący wiatr przesądził o tym, że zrezygnowaliśmy. Ale strzeliliśmy ze Steyr'a parę tarcz w piwnicy. Jeśli jutro wiatr ustanie, to może pojawimy się™ na kanionie.
Obrazek

Offline Zobacz profil  

Tytuł:
PostNapisane: Pt, 27 grudnia 2013, 00:39 

Grzesiek ostatnie tarczka całkiem ładna :-D ale na pewno z Walthera były by lepsze wyniki :-P

Offline Zobacz profil  

Tytuł:
PostNapisane: N, 29 grudnia 2013, 19:52 
KSP JURA

Dzisiaj pomimo niezbyt sprzyjającej pogody pojawiliśmy się™ licznie na kanionie. Troszkę wiało i słoneczko niestety nie przedarło się™ przez chmury do końca naszego pobytu.
Obrazek
Wszyscy obecni bardzo sumiennie trenowali strzelanie do tarczy i spinerków ze wszystkich postaw. W ramach przygotowania do zbliżającego się™ Pucharu Zimowego wszyscy bardzo pilnie śledzili prędkość swojego karabinka na chrono. Wprawdzie temperatura dzisiaj nie była zbyt niska, ale już należy zająć się™ odpowiednim przygotowaniem sprzętu do wymagających, zimowych warunków.
Obrazek
Obrazek
Pod koniec pobytu trening strzelecki został zdominowany przez model bardzo zadziornego, zdalnie sterowanego łazika przywiezionego przez Damiana. Samochodzik pomimo niepozornego wyglądu bardzo dobrze radził sobie na trudnym, kamienistym podłożu kanionu.
Obrazek
Więcej zdjęć z tego dnia w naszej galerii.

Offline Zobacz profil  

Tytuł:
PostNapisane: Pt, 7 lutego 2014, 22:17 
KSP JURA

Jutro o 10 tej wybieram się™ Kanion. Ma dojechać Jola i Sławek. Komu jeszcze się™ chce zaczerpnąć świeżego powietrza i przy okazji trochę postrzelać?

Offline Zobacz profil  

Tytuł:
PostNapisane: Pt, 7 lutego 2014, 23:30 
Sympatyk KSP Jura

Postaram się™ przyjechać. Może nawet Eliza przyjedzie :)

Offline Zobacz profil  

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 422 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 ... 29  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]