Teraz jest Pt, 30 września 2022, 06:08

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Autor Wiadomość
 Tytuł: Walther Dominator
PostNapisane: Cz, 20 grudnia 2012, 15:17 
KSP JURA

Ostatnio w poszukiwaniu kolejnego Dominatora trafilem na kolege z Warszawy, ktory ma takowego na sprzedaz, ale sie z tym nie obnosi.

Jako, ze juz nie jestem zainteresowany, obiecalem mu, ze przekaze ta informacje dalej. Co obiecalem - czynie.

Mowa o takim modelu, jak w linku ponizej:
http://www.euroshooting.eu/en/index.php?detail=2772159

A teraz szczegoly. Walther kupiony w polskiej dystrybucji Koltera w 2002 roku. Regulator 24J (bez problemu mozna zjechac do naszego limitu). Kolega zapewnil mnie, ze malo byl strzelany, bo bardziej pasuje mu Air Wolf ( 8-) ), ale wiadomo, ze przez tyle lat pewnie musial troche tego srutu przepuscic. Zapewniam jednak, ze nie jest to zaden problem (moj Dominator takze liczy sobie tyle lat, a mechanizmy jakosciowo w srodku wygladaja tak samo, jak w nowych Waltherach, co bylo sprawdzane).

Lufa Dominatorowa, w bebechach nie grzebane. Jedynym problemem moze byc regulator, ktory jest starego typu (taki, jaki i ja mam). W efekcie jak padnie - bedzie trzeba po prostu kupic nowy, bo nikt nie chce/nie umie go naprawiac. Moj zawedrowal w przerwie miedzy zawodami wraz z karabinkiem do Wiecha - obejrzy go, zobaczy co i jak i byc moze bedziemy mieli specjaliste, ktory bedzie umial podjac sie naprawy.

Cena mimo wszystko jest atrakcyjna, bo kolega powiedzial 4 tys zl (pewnie w zestawie jest wszystko to, co daje fabryka, moze oprocz walizki, ale to juz zainteresowani sami sie dopytaja). Kto sie interesowal zakupem Walthera wie, ze taniej kupic sie nie da, a moze cos jeszcze sie utarguje (wiem, ze jakis czas temu ten kolega chcial za niego 4200). Wiem, ze ma takze akcesoria, butle 10l oraz tlumik (chyba wlasnej roboty). Obie te rzeczy wraz z dominatorem wycenil na 4700 (tak mi sie wydaje).

Jesli ktos jest zainteresowany niech wali do mnie na PW - podam numer telefonu i pozostale namiary.

Offline Zobacz profil  

Tytuł:
PostNapisane: So, 5 stycznia 2013, 00:36 
KSP JURA

Ten Dominator wisi teraz na Iwebie za 3700.

Offline Zobacz profil  

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]