Logo KSP JURA LOK

V jubileuszowa edycja Pucharu Zimowego zakończyła się pełnym sukcesem w wykonaniu zawodników JURA Team Kolba.pl (w składzie Grzegorz Grabowski, Marcin Olszewski, Jolanta Wiśniewska, Radosław Koclęga i Jarosław Majda), którzy nie oddali drugiego miejsca w klasyfikacji drużynowej i jako jedyni w historii tych rozgrywek stawali w tej kategorii na podium klasyfikacji generalnej we wszystkich rozegranych dotychczas edycji!

Nasza drużyna przegrała jedynie z obrońcami tytułu sprzed roku, czyli drużyną KKST z Krakowa (w składzie Paweł Minorowicz, Tomasz Kocemba, Przemysław Godek, Tomasz Pachoł i Michał Kramarz), wyprzedzając jednocześnie SMS Hetman (Sławomir Czapla, Damian Straszak, Paweł Cholewka, Adrian Kała i Tomasz Śliwa).

Bardzo dobry wynik naszej drużyny przełożył się także na dobre wyniki indywidualne – w tym ten najlepszy, czyli zwycięstwo Grzegorza Grabowskiego w kategorii FT, które jest doskonałym prognostykiem przed rozpoczynającym się w połowie kwietnia Pucharem Polski PFTA! Warto odnotować, że na drugim miejscu w tej kategorii stanął debiutujący w tym roku w FT Przemysław Godek.

Co prawda w Janowiczkach żaden z naszych klubowiczów nie stanął na podium, ale otarł się o nie Marcin Olszewski, który przegrał w dogrywce z Damianem Straszakiem. Blisko był także Grzegorz Grabowski,  który ostatecznie zajął miejsce tuż za podium.

Szczegółowe wyniki z tych zawodów można znaleźć TUTAJ, a zdjęcia w tym MIEJSCU.

Klasyfikacja FT Pucharu Zimowego 2016
Od lewej: Sławomir Czapla (3. miejsce), Grzegorz Grabowski (1. miejsce) i Przemysław Godek (2. miejsce)
Klasyfikacja FT Pucharu Zimowego 2016<br>Od lewej: Sławomir Czapla (3. miejsce), Grzegorz Grabowski (1. miejsce) i Przemysław Godek (2. miejsce)
JURA Team Kolba.pl
II miejsce w klasyfikacji drużynowej Pucharu Zimowego 2016
Od lewej: Radosław Koclęga, Grzegorz Grabowski, Jarosław Majda, Jolanta Wiśniewska, Marcin Olszewski
JURA Team Kolba.pl<br>II miejsce w klasyfikacji drużynowej Pucharu Zimowego 2016<br>Od lewej: Radosław Koclęga, Grzegorz Grabowski, Jarosław Majda, Jolanta Wiśniewska, Marcin Olszewski

Następne zawody za:

Klasyfikacja generalna JPT'19:

20.01 - ZALEW | WYNIKI
09.06 - KANION | WYNIKI
07.07 - Puchar Burmistrza | WYNIKI
01.09 - Pożegnanie Wakacji
Liczone 3 z 4 zawodów

Puchar PFTA 2019:

Puchar Zimowy 2019:

Partnerzy:

 

Sponsorzy: