Od początku powstania klubu, nasi zawodnicy regularnie zajmują czołowe miejsca w konkurencjach FT, HFT1 i HFT2. W naszym gronie mamy strzelców, którzy zdobywali medale Pucharu Polski, Mistrzostw Polski i Europy oraz tworzyli reprezentację naszego kraju podczas zawodów międzynarodowych.


 SUKCESY INDYWIDUALNE:

  • I miejsce w Pucharze Hunterów 2011, kategoria HFT2 - Jacek Łabęcki
  • IV miejsce w Pucharze Zimowym 2012, kategoria HFT1 - Radosław Koclęga
  • III miejsce w Mistrzostwach Małopolski 2012, kategoria HFT1 - Grzegorz Grabowski
  • II miejsce w Mistrzostwach Małopolski 2012, kategoria HFT2 - Jacek Łabęcki
  • IX miejsce w Pucharze Polski PFTA 2012, kategoria HFT1 - Jarosław Majda
  • I miejsce w Mistrzostwach Europy 2012, kategoria KOBIETA - Jolanta Wiśniewska
  • IX miejsce w Pucharze Polski PFTA 2013, kategoria HFT1 - Paweł Grabowski
  • I miejsce w Pucharze Polski PFTA 2013, kategoria nHFT - Grzegorz Grabowski
  • V miejsce w Pucharze Zimowym 2013, kategoria HFT1 - Paweł Grabowski
  • II miejsce w Mistrzostwach Polski 2013, kategoria Sylwetki Karabin - Jarosław Majda
  • II miejsce w Pucharze Hunterów 2013, kategoria FT - Grzegorz Grabowski
  • I miejsce w JURAjskim Pucharze Terenowym 2013, kategoria FT - Grzegorz Grabowski
  • III miejsce w JURAjskim Pucharze Terenowym 2013, kategoria HFT1 - Sławomir Czapla
  • III miejsce w JURAjskim Pucharze Terenowym 2013, kategoria HFT2 - Paweł Cholewka
  • III miejsce w Mistrzostwach Małopolski 2013, kategoria FT - Grzegorz Grabowski
  • III miejsce w Mistrzostwach Małopolski 2013, kategoria HFT1 - Paweł Grabowski
  • I miejsce w Zlocie Strzeleckim "Zakrzów 2013", kategoria HFT1 - Paweł Grabowski
  • III miejsce w Zlocie Strzeleckim "Zakrzów 2013", kategoria HFT1 - Tomasz Kaperek
  • III miejsce w Pucharze Zimowym 2014, kategoria FT - Grzegorz Grabowski
  • V miejsce w Pucharze Zimowym 2014, kategoria HFT1 - Sławomir Czapla
  • II miejsce w JURAjskim Pucharze Terenowym 2014, kategoria HFT1 - Tomasz Kaperek
  • III miejsce w Pucharze Hunterów 2014, kategoria FT - Grzegorz Grabowski
  • III miejsce w Pucharze Hunterów 2014, kategoria HFT1 - Paweł Grabowski
  • II miejsce w Pucharze Polsko-Czeskim HFT - Damian Straszak
  • III miejsce w Mistrzostwach Małopolski 2014, kategoria HFT2 - Paweł Cholewka
  • II miejsce w Zlocie Strzeleckim "Zakrzów 2014", kategoria HFT1 - Tomasz Kaperek
  • I miejsce w Mistrzostwach Polski 2014 LOK, kategoria FT - Jarosław Majda
  • III miejsce w Mistrzostwach Polski 2014 LOK, kategoria FT - Grzegorz Grabowski
  • I miejsce w Mistrzostwach Polski 2014 LOK, kategoria KOBIETA - Jolanta Wiśniewska
  • I miejsce w Pucharze Zimowym 2015, kategoria FT - Sławomir Czapla
  • III miejsce w Pucharze Zimowym 2015, kategoria FT - Grzegorz Grabowski
  • III miejsce w Pucharze Zimowym 2015, kategoria HFT1 - Damian Straszak
  • III miejsce w Pucharze Zimowym 2015, kategoria HFT2 - Adrian Kała
  • III miejsce w Mistrzostwach Polski 2015, kategoria FT - Grzegorz Grabowski
  • III miejsce w Mistrzostwach Polski 2015, kategoria HFT1 - Damian Straszak
  • I miejsce w Mistrzostwach Polski 2015, kategoria KOBIETA - Jolanta Wiśniewska
  • I miejsce w Pucharze Polski PFTA 2015, kategoria nHFT - Paweł Grabowski
  • VI miejsce w Pucharze Polski PFTA 2015, kategoria FT - Grzegorz Grabowski
  • I miejsce w Pucharze Polski PFTA 2015, kategoria Sylwetki Pistolet - Jarosław Majda
  • III miejsce w Pucharze Hunterów 2015, kategoria FT - Grzegorz Grabowski
  • I miejsce w Pucharze Zimowym 2016, kategoria FT - Grzegorz Grabowski
  • III miejsce w FT Polish Open 2016, kategoria FT - Grzegorz Grabowski
  • VI miejsce w Mistrzostwach Polski 2016 LOK, kategoria HFT1 - Jolanta Wiśniewska
  • IV miejsce w Mistrzostwach Polski 2016 LOK, kategoria FT - Grzegorz Grabowski
  • V miejsce w Mistrzostwach Polski 2016 LOK, kategoria FT - Katarzyna Grabowska (Millan)
  • III miejsce w Mistrzostwach Polski 2016, kategoria FT - Grzegorz Grabowski
  • I miejsce w Mistrzostwach Polski 2016, kategoria KOBIETA - Katarzyna Grabowska (Millan)
  • I miejsce w JURAjskim Pucharze Terenowym 2016, kategoria FT - Grzegorz Grabowski
  • II miejsce w Pucharze PFTA 2016, kategoria FT - Jarosław Majda
  • V miejsce w Pucharze Polski PFTA 2016, kategoria FT - Grzegorz Grabowski
  • III miejsce w Pucharze Polski PFTA 2016, kategoria Sylwetki Pistolet - Jarosław Majda
  • I miejsce w Pucharze Polski PFTA 2016, kategoria KOBIETA FT - Katarzyna Grabowska (Millan)
  • I miejsce w Pucharze Polski PFTA 2016, kategoria KOBIETA HFT - Jolanta Wiśniewska
  • III miejsce w Pucharze DSSR 2016, kategoria FT - Grzegorz Grabowski
  • I miejsce w Zawodach Par o Puchar Prezesa WKFT - Grzegorz Grabowski
  • II miejsce w Pucharze Zimowym 2017, kategoria FT - Katarzyna Grabowska (Millan)
  • III miejsce w Pucharze Zimowym 2017, kategoria FT - Jolanta Wiśniewska
  • III miejsce w FT Polish Open 2017, kategoria FT - Grzegorz Grabowski
  • I miejsce w Mistrzostwach Polski 2017, kategoria FT - Jarosław Majda
  • X miejsce w Mistrzostwach Polski 2017, kategoria HFT1 - Gabriel Węcel
  • I miejsce w Pucharze Polski PFTA 2017, kategoria FT - Jarosław Majda
  • V miejsce w Pucharze Polski PFTA 2017, kategoria FT - Grzegorz Grabowski
  • VIII miejsce w Pucharze Polski 2017, kategoria HFT1 - Gabriel Węcel
  • II miejsce w Pucharze Polski PFTA 2017, kategoria Sylwetki Pistolet - Jarosław Majda
  • I miejsce w JURAjskim Pucharze Terenowym 2017, kategoria FT - Jarosław Majda
  • II miejsce w JURAjskim Pucharze Terenowym 2017, kategoria FT - Katarzyna Grabowska (Millan)
  • III miejsce w Zlocie Strzeleckim "Zakrzów 2017", kategoria FT - Grzegorz Grabowski
  • III miejsce w Pucharze DSSR 2017, kategoria HFT1 - Gerard Cebula
  • III miejsce w Pucharze Beaverów 2017, kategoria FT - Grzegorz Grabowski
  • II miejsce w Pucharze WKFT 2017, kategoria FT - Grzegorz Grabowski
  • III miejsce w Pucharze Hunterów 2017, kategoria HFT1 - Gerard Cebula
  • I miejsce w Pucharze Hunterów 2017, kategoria FT - Katarzyna Grabowska (Millan)
  • II miejsce w Pucharze Hunterów 2017, kategoria FT - Paweł Grabowski
  • I miejsce w Pucharze Polsko-Czeskim 2018, kategoria HFT - Gerard Cebula
  • III miejsce w Pucharze Hunterów 2018, kategoria FT - Grzegorz Grabowski
  • I miejsce w Pucharze Hunterów 2018, kategoria HFT1 - Gerard Cebula
  • II miejsce w Pucharze DSSR 2018, kategoria FT - Grzegorz Grabowski
  • I miejsce w Pucharze Zimowym 2018, kategoria FT - Jarosław Majda
  • IV miejsce w Pucharze Zimowym 2018, kategoria FT - Katarzyna Grabowska (Millan)
  • I miejsce w Pucharze Zimowym 2018, kategoria NAJLEPSZA KOBIETA FT - Katarzyna Grabowska (Millan)
  • III miejsce w Pucharze Zimowym 2018, kategoria HFT1 - Gerard Cebula
  • I miejsce w Pucharze Zimowym 2018, kategoria NAJLEPSZY WETERAN HFT - Ireneusz Góral
  • I miejsce w Pucharze Hunterów 2019, kategoria HFT1 - Gerard Cebula
  • I miejsce w Pucharze Hunterów 2019, kategoria FT - Grzegorz Grabowski
  • I miejsce w Pucharze DSSR 2019, kategoria HFT1 - Ireneusz Góral
  • III miejsce w JURAjskim Pucharze Terenowym 2019, kategoria FT - Grzegorz Grabowski
  • I miejsce w JURAjskim Pucharze Terenowym 2019, kategoria HFT1 - Gerard Cebula
  • II miejsce w JURAjskim Pucharze Terenowym 2019, kategoria HFT1 - Ireneusz Góral
  • III miejsce w JURAjskim Pucharze Terenowym 2019, kategoria HFT1 - Gabriel Węcel
  • I miejsce w Pucharze Polsko-Czeskim 2019, kategoria HFT - Gerard Cebula
  • I miejsce w Pucharze Zimowym 2019, kategoria HFT1 - Gerard Cebula
  • I miejsce w Pucharze Zimowym 2019, kategoria NAJLEPSZA KOBIETA FT - Jolanta Wiśniewska
  • VI miejsce w Pucharze Polski PFTA 2019, kategoria FT - Grzegorz Grabowski
  • IV miejsce w w Mistrzostwach Polski 2020, kategoria FT - Grzegorz Grabowski
  • VI miejsce w w Mistrzostwach Polski 2020, kategoria FT - Paweł Świtkowski
  • II miejsce w Pucharze Polski 2020, kategoria FT - Paweł Świtkowski
  • IV miejsce w Pucharze Polski 2020, kategoria FT - Grzegorz Grabowski
  • I miejsce w Pucharze Zimowym 2020, kategoria FT - Grzegorz Grabowski
  • III miejsce w Pucharze Zimowym 2020, kategoria FT - Paweł Świtkowski
  • III miejsce w Pucharze Zimowym 2020, kategoria HFT1 - Gerard Cebula
  • I miejsce w Pucharze Zimowym 2020, kategoria NAJLEPSZA KOBIETA FT - Jolanta Wiśniewska
  • I miejsce w Pucharze Hunterów 2020, kategoria FT - Grzegorz Grabowski
  • II miejsce w Pucharze Hunterów 2020, kategoria FT - Paweł Świtkowski
  • II miejsce w Pucharze Hunterów 2020, kategoria HFT1 - Gerard Cebula

SUKCESY DRUŻYNOWE:

  • II miejsce w Mistrzostwach Małopolski 2011 - KSP JURA "A" (Jacek Łabęcki, Sławomir Czapla, Grzegorz Grabowski, Radosław Koclęga)
  • II miejsce w Pucharze Zimowym 2012 - KSP JURA A (Sławomir Czapla, Grzegorz Grabowski, Jacek Łabęcki, Adrian Kała, Paweł Grabowski)
  • I miejsce w Mistrzostwach Małopolski 2012 - KSP JURA A (Jacek Łabęcki, Sławomir Czapla, Grzegorz Grabowski, Paweł Grabowski)
  • II miejsce w Pucharze Zimowym 2013 - KSP JURA A (Sławomir Czapla, Grzegorz Grabowski, Jacek Łabęcki, Damian Straszak, Paweł Grabowski)
  • I miejsce w Mistrzostwach Małopolski 2013 - JURA Team Kolba.pl A (Paweł Grabowski, Sławomir Czapla, Paweł Cholewka, Damian Straszak)
  • I miejsce w Pucharze Zimowym 2014 - JURA Team Kolba.pl A (Sławomir Czapla, Grzegorz Grabowski, Paweł Cholewka, Damian Straszak, Paweł Grabowski)
  • II miejsce w Mistrzostwach Małopolski 2014 - JURA Team Kolba.pl A (Paweł Grabowski, Sławomir Czapla, Grzegorz Grabowski, Damian Straszak)
  • II miejsce w Pucharze Zimowym 2015 - PARK WODNY JURA Team (Sławomir Czapla, Jolanta Wiśniewska, Adrian Kała, Radosław Koclęga, Gabriel Węcel)
  • III miejsce w Pucharze Zimowym 2015 - JURA Team Kolba.pl (Grzegorz Grabowski, Paweł Cholewka, Damian Straszak, Paweł Grabowski, Tomasz Kaperek)
  • II miejsce w Pucharze Zimowym 2016 - JURA Team Kolba.pl (Grzegorz Grabowski, Jolanta Wiśniewska, Radosław Koclęga, Marcin Olszewski, Jarosław Majda)
  • III miejsce w Mistrzostwach Polski 2016 - JURA Team Kolba.pl (Grzegorz Grabowski, Jolanta Wiśniewska, Paweł Grabowski, Katarzyna Grabowska (Millan), Jarosław Majda)
  • II miejsce w Pucharze Zimowym 2017 - JURA Team Kolba.pl (Grzegorz Grabowski, Gerard Cebula, Tomasz Kaperek, Paweł Grabowski, Jarosław Majda)
  • I miejsce w Mistrzostwach Polski 2017 - JURA Team Kolba.pl (Grzegorz Grabowski, Gerard Cebula, Katarzyna Grabowska (Millan), Gabriel Węcel, Jarosław Majda)
  • III miejsce w Pucharze Polski 2017 - JURA Team Kolba.pl (Grzegorz Grabowski, Katarzyna Grabowska (Millan), Gabriel Węcel, Jolanta Wiśniewska, Paweł Grabowski, Radosław Koclęga, Jarosław Majda)
  • II miejsce w Pucharze Zimowym 2018 - JURA Team Kolba.pl (Grzegorz Grabowski, Gerard Cebula, Katarzyna Grabowska, Gabriel Węcel, Jarosław Majda)
  • II miejsce w Pucharze Zimowym 2019 - JURA Team Kolba.pl (Grzegorz Grabowski, Gerard Cebula, Jolanta Wiśniewska, Gabriel Węcel, Radosław Koclęga)
  • II miejsce w Pucharze Polski 2020 - JURA Team Kolba.pl (Grzegorz Grabowski, Gerard Cebula, Jolanta Wiśniewska, Gabriel Węcel, Radosław Koclęga, Paweł Grabowski, Paweł Świtkowski)
  • I miejsce w Pucharze Zimowym 2020 - JURA Team Kolba.pl (Grzegorz Grabowski, Gerard Cebula, Paweł Świtkowski, Gabriel Węcel, Tomasz Kaperek)

 

Zawody w sezonie 2021:
05.06 - Puchar Burmistrza D1 | WYNIKI
06.06 - Puchar Burmistrza D2 | WYNIKI

Puchar PFTA 2021:

Partnerzy:

 

Sponsorzy: