Logo Hunter Team

W miniony weekend zakończył się dwudniowy zlot strzelecki w Pyskowicach nad jeziorem Dzierżno Małe, będący zwieńczeniem tegorocznego Pucharu Polsko-Czeskiego i Pucharu Hunterów. Organizatorzy każdego dnia dali zawodnikom możliwość rywalizacji na innym torze. W nocy z sobotę na niedzielę zwyczajowo wszyscy chętni rywalizowali także w konkurencji nHFT.

Bardzo dobrze spisał się Grzegorz Grabowski, który pierwszego dnia wystrzelał trzeci wynik w kategorii FT (podobnie jak inny z naszych klubowiczów, rozpoczynający swoją przygodę z FT, Marcin Olszewski). Grzegorz nie spuścił z tonu także w niedzielę, zdobywając tym razem drugi wynik dnia (trzeci wynik padł łupem Marcina). Tym samym Grzegorz znów znalazł się na podium Pucharu Hunterów. Co ciekawe od początku swoich startów w konkurencji FT, czyli nieprzerwanie od 2013 roku, Grzegorz regularnie staje na podium Pucharu Hunterów i jest pierwszym zawodnikiem, który dokonał tej sztuki 4 lata z rzędu!

Należy także nadmienić, że w sobotę zakończyły się również zmagania w tegorocznym Pucharze Polsko-Czeskim HFT, a tytuł wrócił do Dusana Mandata z Czech. Cieszy nas to, że na podium tej imprezy znów znalazł się Polak, bowiem drugie miejsce zajął Krzysztof Siuda, który już chyba na stałe przesiadł się na PCP. Trzeci był Jakub Vicher z Czech (wyniki znajdziecie w tym MIEJSCU).

Szczegółowe wyniki z tych zawodów można znaleźć TUTAJ, a klasyfikację generalną Pucharu Hunterów 2016 w tym MIEJSCU.

Grzegorz Grabowski (III miejsce w klasyfikacji generalnej Pucharu Hunterów 2016, kategoria FT)
Grzegorz Grabowski (III miejsce w klasyfikacji generalnej Pucharu Hunterów 2016, kategoria FT)

Następne zawody za:

Zawody w sezonie 2021:
05.06 - Puchar Burmistrza D1 | WYNIKI
06.06 - Puchar Burmistrza D2 | WYNIKI

Puchar PFTA 2021:

Partnerzy:

 

Sponsorzy: