Logo DSSR

Bardzo dobrze spisali się nasi reprezentanci podczas IX Zlotu Strzeleckiego w Zakrzowie, zorganizowanego zwyczajowo przez klub DSSR. Zlot był rozgrywany w formule dwudniowej, a to co najbardziej interesowało naszych zawodników to konkurencje HFT i FT. Tor został ustawiony w formule 20x2 (drugiego dnia został w pewnym stopniu zmieniony).

Pierwszego dnia zaznaczyliśmy swoją obecność w obu głównych konkurencjach – w HFT1 III miejsce zajął Tomasz Kaperek, a w FT również III był Grzegorz Grabowski. Grzegorz także drugiego dnia wystrzelał trzeci wynik w swojej kategorii, ale na najniższym stopniu podium stanął Marceli Kotkowski (nasz zawodnik nie przystąpił do dogrywki). Ostatecznie Grzegorz stanął także na najniższym stopniu podium w całym Pucharze DSSR.

Szczegółowe wyniki z tych zawodów można znaleźć TUTAJ, a klasyfikację generalną Pucharu DSSR 2016 w tym MIEJSCU.

Grzegorz Grabowski (III miejsce w klasyfikacji generalnej Pucharu DSSR 2016, kategoria FT)
Grzegorz Grabowski (III miejsce w klasyfikacji generalnej Pucharu DSSR 2016, kategoria FT)
Tomasz Kaperek (III miejsce w kategorii HFT1, sobota)
Tomasz Kaperek (III miejsce w kategorii HFT1, sobota)

Następne zawody za:

Zawody w sezonie 2021:
05.06 - Puchar Burmistrza D1 | WYNIKI
06.06 - Puchar Burmistrza D2 | WYNIKI

Puchar PFTA 2021:

Partnerzy:

 

Sponsorzy: