Logo DSSR

Wyniki zdobywane przez naszych zawodników podczas Pucharu Zimowego okazały się nieprzypadkowe, bowiem na podium w Jaworznie w kategorii FT stanęło dwoje zawodników strzelających podczas Pucharu Zimowego w barwach drużyn JURA Team Kolba.pl. Mowa tutaj o Katarzynie Millan i Jarosławie Majda. Warto odnotować, że miejsce na podium w HFT1 wywalczył również inny członek naszych drużyn z PZ – Gerard Cebula.

Organizatorzy zawodów w Jaworznie rozstawili tym razem tor składający się z 30 figurek – po dwie na każdym stanowisku. Pogoda dopisała, choć jeszcze podczas odprawy deszcz postraszył uczestników. Tor nie był zbyt trudny, chociaż od czasu do czasu dawał o sobie znać wiatr.

Drugie miejsce w kategorii FT zajął Jarosław Majda (przegrał dogrywkę o pierwsze miejsce, która została zorganizowana w formie rzutu monetą), a na najniższym stopniu podium uplasowała się Katarzyna Millan, która udowodniła tym samym, że drugie miejsce, które zajęła podczas zmagań o Puchar Zimowy 2017 nie było dziełem przypadku (gdyby nie słabe strzelanie na celach z najmniejszymi strefami trafienia spowodowane problemami z karabinkiem, zdobyłaby tego dnia znacznie więcej punktów).

Szczegółowe wyniki z tych zawodów można znaleźć TUTAJ, a zdjęcia w tym MIEJSCU.

Kategoria FT - od lewej: Jarosław Majda (II miejsce), Sławomir Czapla (I miejsce), Katarzyna Millan (III miejsce)
Kategoria FT - od lewej: Jarosław Majda (II miejsce), Sławomir Czapla (I miejsce), Katarzyna Millan (III miejsce)
Katarzyna Millan - III miejsce w kategorii FT (23 pkt), Najlepsza Kobieta
Katarzyna Millan - III miejsce w kategorii FT (23 pkt), Najlepsza Kobieta
Gabriel Węcel - XII miejsce w kategorii HFT1 (45 pkt)
Gabriel Węcel - XII miejsce w kategorii HFT1 (45 pkt)
Paweł Grabowski - V miejsce w kategorii FT (16 pkt)
Paweł Grabowski - V miejsce w kategorii FT (16 pkt)
Jarosław Majda - II miejsce w kategorii FT (28 pkt)
Jarosław Majda - II miejsce w kategorii FT (28 pkt)

Następne zawody za:

Zawody w sezonie 2021:
05.06 - Puchar Burmistrza D1 | WYNIKI
06.06 - Puchar Burmistrza D2 | WYNIKI

Puchar PFTA 2021:

Partnerzy:

 

Sponsorzy: